اسلاید شوستون اصلیمشهد 2017هویت مشهدپایتخت فرهنگ اسلامیپایتخت معنوی

راه‌اندازی دبیرخانه دائمی جشنواره رسانه ای ابوذر در مشهد

کد خبر : 14017

مسئول سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: دبیرخانه دائمی جشنواره رسانه ‌ای ابوذر خراسان رضوی به ‌منظور حفظ ظرفیت، غنای اجرایی و محتوایی آن در سالهای آینده، امروز چهارم دی در مشهد راه ‌اندازی شد.

به گزارش صبح مشهد به نقل از ایرنا، عباس محمدیان افزود: خراسان رضوی یکی از استانهای تاثیرگذار و مهم در ابعاد مختلف سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی به شمار می‌رود و این مهم در ابعاد مختلف مورد توجه قرار می‌گیرد اما نباید از نقش ابزارهای اطلاع ‌رسانی در انتقال مفاهیم چش مپوشی کرد.
وی ادامه داد: به منظور حفظ این ظرفیت مغتنم و تکامل آن برای سالهای آینده دبیرخانه دائمی جشنواره رسانه ‌ای ابوذر خراسان رضوی راه ‌اندازی شد تا با کمک اهالی رسانه بر غنای این جشنواره بیافزاییم. شناسایی توانایی و توانمندسازی خبرنگاران استان و ایجاد هم افزایی و ارتباط بین اصحاب رسانه برخی از اهداف این جشنواره است. فراخوان جشنواره از ۲۷ آبان شروع شد و تا ۳۰ بهمن آتی ادامه دارد.
مسئول سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: انقلاب اسلامی، شهر و شهروندی و تولید ملی و اقتصاد مقاومتی سه محور این جشنواره هستند که هر کدام چند زیرمجموعه دارند و محور آثار ارسالی باید بر همین اساس باشد.
وی افزود: جشنواره رسانه ‌ای ابوذر با هدف شناسایی توانایی و توانمندسازی خبرنگاران، تقویت روحیه خودباوری، ارتقای دانش و سواد رسانه‌ای، ایجاد هم‌افزایی و ارتباط بین اصحاب رسانه استان و تلاش برای ارتقای جایگاه قلم برگزار می‌شود.
محمدی ادامه داد: جشنواره رسانه ‌ای ابوذر که با هدف ارج نهادن به اصحاب رسانه خراسان رضوی برای دومین بار در مشهد برگزار می‌شود ظرفیتی بکر برای رسانه‌های استان به شمار می‌رود که می‌توانند در بستری سالم و حرفه‌ای کیفیت کار خود را به رقابت گذارند.

منبع: ایرنا

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن