اخبار مهماسلاید شوستون اصلیمشهد 2017پایتخت فرهنگ اسلامیپایتخت معنوی

«جشنواره رسانه ای ابوذر» در خراسان رضوی برگزار می‌شود

مسؤول سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: با گسترش جوامع بشری و نیاز روزافزون به دستیابی به اطلاعات تازه، شاهد ظهور رسانه‌های مختلف و متنوع و در قالب‌های گوناگون بودیم که هرکدام، به شکلی نیاز مخاطب را مرتفع می‌کرد.

به گزارش صبح مشهد، عباس محمدیان با بیان این که در کنار رشد رسانه‌ها به لحاظ کیفی و کمی، برتری با رسانه‌هایی بود که از توان تولید محتوای جذاب و مورد اقبال جامعه برخوردار بودند که این مهم جز با تربیت و به‌کارگیری نیروهای حرفه‌ای و کارآزموده میسر نمی‌شود.

وی افزود : اهمیت پرورش چنین نیروهایی در فضای گسترده و بدون مرز خبری و رسانه‌ای، آنجا نمایان می‌شود که شاهد دگرگونی در ارزش‌های خبری و انسانی و گاه تبدیل ضد ارزش‌ها به ارزش هستیم.

محمدیان تاکید کرد : امروز شاهد هجمه همه‌جانبه دشمن به ارزش‌های ملی، اخلاقی، فرهنگی و اعتقادی جمهوری اسلامی هستیم که هدفی جز تغییر در سبک زندگی، سبک دین‌داری و در نهایت، براندازی نظام مقدس اسلامی ندارد؛ آنان برای دستیابی به این هدف راه‌های مختلفی را آزموده‌اند و تحقق آن را تنها در نفوذ رسانه‌ای یافتند.

وی خاطر نشان ساخت: شکل‌گیری جبهه رسانه‌ای انقلاب که در خط مقدم جنگ نرم حضور دارند، نقطه عطفی در مقابله با اهداف دشمن به شمار می‌رود که تقویت این جبهه و گسترش آن، می‌تواند کلیدواژه شکست اهداف دشمن باشد.

رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی افزود: در این راستا، جشنواره رسانه‌ای ابوذر با هدف شناسایی توانایی و توانمندسازی خبرنگاران استان، تقویت روحیه خودباوری، ارتقای دانش و سواد رسانه‌ای، ایجاد هم‌افزایی و ارتباط بین اصحاب رسانه استان و تلاش برای ارتقای جایگاه قلم در استان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: فراخوان این جشنواره از روز شنبه ۲۷ آبان ماه در محورهای مختلف منتشر می‌شود که خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای خراسان رضوی می‌توانند در مدت مشخص شده، آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.
وی ادامه داد: پس از بررسی و داوری آثار دریافت شده، در روز هفتم دی‌ماه ۹۶، آثار برتر در هر محور معرفی و جایزه ویژه جشنواره ابوذر به آنان اهدا خواهد شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + بیست =

دکمه بازگشت به بالا
بستن