اجتماعیاسلاید شوستون اصلی

محمد قوامی تودیع شد، نظام خیرآبادی معارفه شد

امروز یکی از اولویت های سازمان تامین اجتماعی اجرایی شدن سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه تامین بیمه و درمان می باشد.

مراسم تودیع و تکریم مدیر کل تامین اجتماعی خراسان رضوی انجام و سید محسن نظام خیرآبادی جایگزین محمد قوامی شد. به گزارش صبح مشهد، عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی در این مراسم گفت: تیم مدیریتی این سازمان مجموعه برنامه های راهبردی ارزشمندی که ارتقاء سطح خدمات را موجب می شود، در دستور کار قرارداد.
دکتر محمدعلی همتی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی گنجینه ای از مدیران را درون خود جای داده است، افزود: این سازمان به ریل اصلی خدمت بازگشته است که مصداق آن برنامه ها در حوزه توسعه خدمات الکترونیک است.

معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی نیز در این مراسم گفت: زیرساختها را در این سازمان تغییر دادیم و زمینه ارتقای سطح خدمات را فراهم کرده ایم.
محمد حسن زدا افزود: به زودی سیاستهای ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه سازمان تامین اجتماعی را در اختیار خواهیم داشت.
وی با بیان اینکه نگاه خود را به مخاطبین تغییر دادیم، گفت: باید با کرامت بیشتر به بیمه شدگان نگاه داشته باشیم که به همت مدیران وکارکنان سازمان تامین اجتماعی بهترین تلاشها در تکریم عملی برای مردم صورت گرفت .
زدا با اشاره به اینکه مردم را باید با طعم شیرین تامین اجتماعی آشنا کنیم، خاطر نشان کرد:۵٠ برنامه راهبردی در حوزه بیمه ای این سازمان در دست اقدام داریم.
معاون امور استان های سازمان تامین اجتماعی نیز در این مراسم گفت: مشارکت مدیریتی در استان خراسان رضوی و ارتقای شاخصهای ارزیابی در خور توجه است.

قائم موهبتی با بیان اینکه ارتقاء عملکرد ، شاخص محوری در زمینه ارزیابی است، افزود:انتظار ما تعامل دو سویه و مؤثر و ارتباطات سازنده در فرایند تسریع امور و همچنین بهره مندی از ظرفیت های قابل در استان خراسان رضوی است.
وی اظهار داشت: استان خراسان رضوی در تربیت نیروی انسانی مؤثر ، موفق بوده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت: آقای قوامی در حضور ٢۶ ساله در تامین اجتماعی خراسان رضوی و ٨ سال مدیریت در این استان ، منشأ اثر بوده و این توفیق به خاطر تعهد و اخلاق و تخصص وی است.
دکتر سید جواد حسینی افزود: سازمان تامین اجتماعی در حوزه های امنیت اجتماعی و فقرزدایی بسیار موثر است.

مدیر کل جدید تامین اجتماعی خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت: گستردگی سازمان تامین اجتماعی در حوزه های خدمات و مخاطبین ، همت ویژه ای را طلب می کند.
مهندس سید محسن نظام خیرآبادی افزود: تلاش می کنیم سیاست ما کار باشد و نگاه ما به امور ، علمی و تخصصی است.

همچنین دکتر حمید داستانی، مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان رضوی در این مراسم گفت: با کمال هماهنگی و همراهی با آقای قوامی توانستیم اهداف این سازمان را در استان خراسان رضوی پیگیری و به مقصود برسانیم.

مدیر کل سابق تامین اجتماعی خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت: توفیقات این استان مرهون تلاش تمامی همکاران است .
محمد قوامی افزود: در راستای پایداری اشتغال و توسعه تولید گامهای موثری در استان خراسان رضوی برداشته شد.
وی اظهار داشت: اقدامات سازمان تامین اجتماعی در حوزه آی تی و جلب رضایت مخاطبین در دوره مدیریت آقای دکتر نوربخش مثال زدنی است.
قوامی خاطر نشان کرد: نقش و همراهی شرکای اجتماعی در پیشبرد اهداف سازمان تامین اجتماعی بسیار مهم و مؤثر است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن