اجتماعیاستانیاسلاید شوستون اصلیپایتخت فرهنگ اسلامیپایتخت معنویپربازدیدترین ها

ضیافت افطار فرزندان مؤسسه خیریه گلستان علی برگزار شد

قرارگاه منطقه ای شمال شرق نزاجا در اولین افطار ماه مبارک رمضان میزبان فرزندان مؤسسه خیریه گلستان علی ( ع ) بود. به گزارش صبح مشهد، این ضیافت که با حضور استاندار خراسان رضوی، فرماندهان عالی نظامی و انتظامی و مدیران برخی دستگاه های اجرایی برگزار شد، تبدیل به صحنه همدلی و محبت وصف ناشدنی بین فرزندان تحت پوشش خیریه و مسئولین شده بود.
علیرضا رشیدیان که در میان شوق و شور بچه ها بین آنان حضور یافته بود، در گفتگویی کوتاه با خبرنگار صبح مشهد در خصوص هدف از حضور خود گفت: ماه مبارک رمضان فرصت یادآوری و توجه ویژه انسان ها به ارزش های الهی و انسانی است. وی افزود: یکی از شاخص ترین مبانی محوری اسلام در تعاملات اجتماعی، عنصر محبت است و در ماه مبارک رمضان، ارزش محبت بین انسان ها در قالب کار خیر و نوع دوستی متجلی می شود. رشیدیان اظهار امیدواری نمود: سرمایه معنوی حاصل شده از محبت و اکرام انسان ها، باعث قوام و انسجام جامعه اسلامی و کاهش آسیب های اجتماعی گردد.
افتخار ماست که برای ششمین سال پیاپی میزبان فرزندان خیریه گلستان علی ( ع ) هستیم

امیر آذریان فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال شرق نزاجا هم که افتخار میزبانی فرزندان تحت پوشش خیریه گلستان علی ( ع ) را نصیب خود نموده بود، در گفتگو با صبح مشهد بیان داشت: توفیقی است برای مجموعه خدوم ارتش که به رسم آیین همه ساله، در اولین شب ماه مبارک رمضان و با اکرام ضیافت افطار، میزبان ۲۰۰ نفر از فرزندان خیریه و مسئولین محترم باشیم.
وی افزود: خانواده گلستان علی از مدیریت و کادر مجربى بهره مند است و ما با کمک های خود تلاش می کنیم ضمن توان افزایى و توانمند سازی افراد تحت پوشش، در کاهش آسیب های اجتماعی و کمک به امنیت اجتماعی نقش موثری را ایفا نماییم.
وی از خیرین و نیک اندیشان خواست از فرصت ماه مبارک رمضان و نزدیکی دل ها به معبود استفاده کنند و جهت تأمین نیازهای فرزندان تحت پوشش خیریه از قبیل تامین جهیزیه برای زوج های جوان و تهیه مسکن و سایر ملزومات تشکیل زندگی تلاش خود را مبذول نمایند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + چهار =

دکمه بازگشت به بالا
بستن