: کدخبر
8217
: تاریخ
۱۳۹۵/۰۹/۱۳

اولین نمایشگاه عرضه محصولات ارگانیک خراسان رضوی ۱۵ آذر ماه آغاز به کار می‌کند

0

اولین نمایشگاه عرضه محصولات ارگانیک، گواهی شده و گیاهان دارویی خراسان رضوی با همکاری سازمان جهاد کشاورزی استان ۱۵ آذر ماه آغاز به کار می‌کند.
به گزارش صبح مشهد به نقل از روابط عمومی سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری، احمد محبی، مدیر عامل سازمان عنوان کرد: اولین نمایشگاه عرضه محصولات ارگانیک، گواهی شده و گیاهان دارویی خراسان رضوی با همکاری سازمان جهاد کشاورزی استان از ۱۵ تا ۲۰ آذر ماه برگزار می‌شود.
وی افزود: این نمایشگاه با هدف عرضه مستقیم محصولات ارگانیک، اصلاح الگوی خرید، جایگزینی این محصولات در سبد کالای خرید خانوار ایرانی و با حضور ۳۰ تولیدکننده از شهرستان‌های خراسان رضوی در محل پارک ملت مشهد آغاز به کار می‌کند.
مدیر عامل سازمان بیان کرد: سیب‌زمینی، انار، پیاز، گردو، بادام، پسته، زعفران، خرما، زیتون، چای، انواع روغن‌های گیاهی از جمله روغن کنجد از جمله محصولات ارائه شده در این نمایشگاه هستند.
محبی در ادامه گفت: بعد از برپایی این نمایشگاه در نظر داریم تا در هر یک از ۲۷ فروشگاه شهرما سطح شهر یک غرفه را به عرضه محصولات ارگانیک و گواهی شده اختصاص دهیم تا علاوه بر تسهیل دسترسی شهروندان به این محصولات بستر فرهنگ سازی آن در سطح شهر و میان شهروندان فراهم شود.
وی در پایان گفت: شهروندان از ساعت ۹ صبح تا ۲۱ ضمن بازدید از نمایشگاه می‌توانند نسبت به خرید محصولات ارگانیک اقدام کنند.

print
Print Friendly, PDF & Email

مطالب مرتبط1

ارسال نظر

پنج × 4 =