: کدخبر
20734
: تاریخ
۱۳۹۸/۰۲/۲۹

۳۳۰۰ کیلوگرم گوشت از پیش چرخ شده غیربهداشتی در مشهد معدوم شد

0

مدیر روابط عمومی اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی گفت:۳۳۰۰ کیلوگرم گوشت از پیش چرخ شده غیربهداشتی جمع آوری، ضبط و معدوم شد.
به گزارش صبح مشهد، هادی زارعی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این میزان گوشت طی دو هفته و در ۱۴۲ بازدید ویژه طرح برخورد با واحدهای عرضه گوشت از پیش چرخ شده در مشهد توسط گروههای نظارتی دامپزشکی ضبط و معدوم شد و طی این عملیات ۱۲ واحد متخلف نیز شناسایی و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.
وی ادامه داد: عرضه گوشت از پیش چرخ شده ممنوع است و گوشت فقط باید در حضور مشتری چرخ شود تا از هر گونه تخلف در عرضه آن جلوگیری شود.
مدیر روابط عمومی اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی گفت: گوشت چرخ شده آماده باید فقط در قالب بسته بندی و با نشان دامپزشکی از مراکز دارای هویت و مورد تایید دامپزشکی خریداری شود.
زارعی افزود: شهروندان هرگونه موارد تخلف در این خصوص و نیز سایر موارد تخلف در زمینه تولید، نگهداری و عرضه انواع فرآورده های خام دامی را با تلفن ۱۵۱۲ یا از طریق سامانه پیامک ۳۰۰۰۰۱۵۱۲ و یا ارسال پیام به ادمین روابط عمومی این اداره کل در پیام رسان سروش به آدرس dampezeshkirazavi@ اطلاع رسانی کنند تا اقدامات لازم در این خصوص توسط گروههای نظارتی شبکه دامپزشکی انجام شود.

print
Print Friendly, PDF & Email

مطالب مرتبط1

ارسال نظر

6 − یک =