: کدخبر
18364
: تاریخ
۱۳۹۷/۰۸/۱۳

دبیر هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خبرداد؛ حضور۳۰۰ نونهال درمسابقات استعدادیابی جودوی خراسان رضوی

0

دبیر هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی از برگزاری نخستین دوره مسابقات جودو المپیاد استعدادیابی نونهالان استان در مشهد خبر داد.
به گزارش صبح مشهد به نقل از روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی، محمدجواد سرمدی با بیان این خبر گفت: این رقابتها با همت کمیته استعدادیابی هیات و با حضور ۳۰۰ ورزشکار در قالب ۱۷ تیم و ۱۲ وزن در سالن ورزشی مهران مشهد برگزار شد.
وی افزود: در پایان این مسابقات ودر بخش تیمی این مسابقات تیم جودو نونهالان شهید چدانی مشهد با ۳طلا، ۲ نقره و ۵ برنز به مقام قهرمان رسید، تیم قوچان به ۳طلاو یک برنز دوم شد و چناران با ۲ طلا، ۲ نقره و ۴ برنز به مقام سوم استان رسید.
دبیر هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی ادامه داد: در بخش انفرادی رقابتهای المپیاد استعدادیابی جودو استان نیزمحمدطاها شعبانی شاد، امین آغشته، امین نظری، علی تقی زاده، امیرحسین حسینی و امیرمحمد شیری’ در اوزان ۲۴- تا -۴۲ کیلوگرم به مقام اول رسیدند.
وی بیان کرد:: حسین بخشی، پوریا خسروی، امیرحسین گرمابی، سینا عظیمی، ابوالفضل صداقت و امین واله نیز در وزن های ۴۶- تا ۶۶+ کیلوگرم این مسابقات مقام نخست را از آن خود کردند.
سرمدی ادامه داد: نفرات برتر این مسابقات با نظر کمیته فنی به مسابقات استعدادیابی نونهالان کشورکه اول تا پنجم آذر در یزد برگزار می شود، اعزام خواهند شد.

print
Print Friendly

ارسال نظر