: کدخبر
8220
: تاریخ
۱۳۹۵/۰۹/۱۳

تاکید ویژه رئیس جمهور مبنی بر اختصاص ردیف اعتباری مشهد ۲۰۱۷ در لایحه بودجه ۱۳۹۶

0

هر چند سفر ریاست محترم جمهوری به مشهد زیارتی و غیر رسمی بود ولی با پیگیری های مجدانه استاندار و موافقت جناب آقای دکتر روحانی برخی موضوعات اداری به سفر گنجانده شد که یکی از آن موارد، درخواست مکتوب استاندار از رئیس جمهور مبنی بر اختصاص ردیف اعتباری ویژه رویداد مشهد ۲۰۱۷ در لایحه بودجه ۹۶ بود.

به گزارش صبح مشهد، نشست خبری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان رضوی ظهر امروز شنبه در دفتر وی برگزار و مهندس محمد مقدوری ضمن تشریح آخرین اقدامات عمرانی دولت در استان و دستاوردهای سفر اخیر رئیس جمهور به مشهد، پاسخگوی سؤالات متعدد خبرنگاران رسانه های مختلف استان و کشور بود.
وی در پاسخ به سوال خبرنگار پایگاه خبری صبح مشهد مبنی بر آورده سفر رئیس جمهور برای مشهد ۲۰۱۷ اظهار داشت، آقای رشیدیان استاندار خراسان رضوی طی نامه ای مکتوب به جناب آقای دکتر روحانی ۴ درخواست ویژه را در کنار سایر مسائل مطرح نمودند که یکی از آن ها موضوع اختصاص ردیف اعتباری ویژه رویداد مشهد ۲۰۱۷ در لایحه بودجه ۱۳۹۶ دولت بود که رئیس جمهور در پاسخ، تاکید مؤکدی را بر لزوم اجرایی شدن این درخواست و اختصاص ردیف اعتباری ویژه رویداد مشهد ۲۰۱۷ پایتخت فرهنگ اسلامی در آلبوم بودجه سال آینده کشور، دستور فرمودند.
مهندس مقدوری به مصوبه مردادماه دولت هم اشاره ای داشت و افزود، در این مصوبه به دستگاه ها اجازه داده شد تا ده درصد از اعتبارات خود را ویژه مشهد ۲۰۱۷ هزینه کنند که تا کنون برخی ادارات دولتی این کار را انجام داده اند.
وی در پایان اظهار امیدواری نمود با تلاش همه دست اندرکاران و مشارکت مردم، از فرصت رویداد مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام در جهت گسترش دیپلماسی عمومی استفاده شایسته ای انجام شود.

print
Print Friendly, PDF & Email

ارسال نظر

شانزده + شانزده =