: کدخبر
2859
: تاریخ
۱۳۹۵/۰۳/۲۷

حرکتی انقلابی برای کمک به محرومان انجام شود

0
تولیت آستان قدس رضوی گفت:‌ باید به فکر کاری متفاوت برای محرومان باشیم و یک حرکت انقلابی همانند هشت سال دفاع مقدس انجام دهیم و چه بهتر است این حرکت انقلابی در این ماه مبارک صورت گیرد.


به گزارش صبح مشهد ، حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی چهارشنبه شب در دیدار با  مدیران دستگاه‌های اجرایی خراسان رضوی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و نمایندگان احزاب و تشکل‌های سیاسی که در تالار اماکن متبرکه حرم رضوی برگزار شد، اظهار کرد: ارائه آمار و ارقام توسط مدیران سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی کار شایسته‌ای است اما این امر به تنهایی کافی نیست و باید اقداماتی بالاتر و بهتر از این انجام داد.

حجت‌الاسلام رئیسی با  قدردانی از مسئولان به جهت ارائه آمارهای مختلف و دقیق گفت: ارائه آمار و ارقام خوب است اما بهتر است به فکر کاری متفاوت برای محرومان باشیم و یک حرکت انقلابی همانند دوران هشت سال دفاع مقدس انجام دهیم و چه بهتر است این حرکت انقلابی در این ماه مبارک صورت گیرد.

وی ادامه داد: مسئولان و مدیران باید برای رفاه طبقه متوسط و پایین جامعه حرکتی جهادی انجام دهند که آهنگی خوش و متفاوتی نسبت به کارهای گذشته داشته باشد.

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: نقشی که مشهد  می‌تواند در کشور و جهان اسلام ایفا کند، بی‌بدیل است زیرا همه اجزای دولت، مسئولان و مردم و همه نهادهای مردمی می‌توانند در آن سهم داشته باشند  و این یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری در منشور هفت گانه است.

حجت‌الاسلام رئیسی با اشاره به وضعیت مردم و به‌خصوص محرومان جامعه گفت: تمام مسئولان در مشهد با مدیریت فضایی را به نمایش بگذارند که وقتی زائر وارد شهر و حرم مطهر می‌شود یک فضای متفاوت و دگرگون را مشاهده کند حال این فضا می‌‌تواند از پارک ماشین تا اسکان و دیگر امکانات زائران باشد.

وی ادامه داد: مسئله توجه به محرومان و نیازمندان دغدغه‌ اصلی رهبری است و وظیفه ما این است که به این قشر توجه داشته باشیم زیرا این توجه حق آنها است و از تمام مدیران استان و نمایندگان می‌خواهم نسبت به محرومان توجه ویژه‌ای داشته باشند.

تولیت آستان قدس رضوی گفت: طبق آمارهایی که از مسئولان دریافت کردم، شهر مشهد سالانه میزبان بیست و هفت میلیون زائر و مسافر است و ما به عنوان میزبان وظیفه داریم به مشکلات و خواسته های زائران توجه کنیم که این امر جز به دست مدیران توانمند استان محقق نمی‌شود.

 

print
Print Friendly, PDF & Email

مطالب مرتبط1

ارسال نظر

یک × سه =