: کدخبر
6973
: تاریخ
۱۳۹۵/۰۷/۲۷

برگزاری بیست و هفتمین نشست مدیران روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری کلانشهرهای کشور در مشهد

0

مدیر روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد از برگزاری بیست و هفتمین نشست مدیران روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کلانشهرهای کشور به میزبانی شهرداری مشهد خبر داد.
به گزارش صبح مشهد به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مهدی رضوی‌کیا در این خصوص گفت: بیست و هفتمین نشست مدیران روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کلانشهرهای کشور با موضوع اصلی بهره‌گیری از فضای مجازی برای توسعه و بهبود زیست شهری توسط شهرداری‌ها، اطلاع‌رسانی، آگاهی بخشی و آموزش برگزار می‌شود.
وی افزود: این نشست به میزبانی شهرداری مشهد ۲۸ و ۲۹ مهرماه با حضور مدیران روابط عمومی شهرداری‌ کلانشهرهای کشور برگزار خواهد شد.
مدیر روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد تصریح کرد: در این نشست مدیران روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری‌های تهران، مشهد، اصفهان، ارومیه، تبریز، شیراز، اهواز، زاهدان، قم، کرمانشاه، رشت، کرمان و همدان حضور دارند.
رضوی‌کیا با اشاره به برنامه‌های این نشست خاطرنشان کرد: در حاشیه بیست و هفتمین نشست مدیران روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کلانشهرهای کشور کارگروه تخصصیی امور بین‌الملل با عنوان چگونگی مذاکرات کاری و دیپلماتیک، تنظیم تفاهم‌نامه‌ها و موافقت‌نامه‌های همکاری دو جانبه و تعامل حوزه بین‌الملل با سایر دستگاه‌های دولتی و ارتباطات خارجی برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است، این نشست دوروزه فردا ۲۸ مهرماه جاری با حضور شهردار مشهد، جمعی از مدیران شهری و مدیران روابط عمومی کلانشهرهای کشور در سالن شهدای شهرداری مشهد آغاز به کار خواهد کرد.

print
Print Friendly

مطالب مرتبط

ارسال نظر