: کدخبر
20642
: تاریخ
۱۳۹۸/۰۲/۲۱

توسط شهرداری منطقه ۲ مشهد؛ مجموعه بازی پلی اتیلن کودکان در سطح بوستان ها نصب می شود

0

اداره پارکها و فضای سبز شهرداری منطقه ۲ در راستای خدمت رسانی به شهروندان و فراهم نمودن محیطی مناسب و امن برای کودکان اقدام به جمع آوری وسایل بازی فلزی و جایگزینی آن با مجموعه های بازی پلی اتیلن نموده است.
به گزارش صبح مشهد، احسان قیطاقی افزود: شهرداری منطقه ۲ با هدف ایجاد ایمنی و کاهش هزینه های جانبی بابت نگهداری وسایل بازی فلزی و همچنین جلب رضایتمندی شهروندان ، اداره فضای سبز از دو سال قبل اقدام به خرید و نصب مجموعه بازی پلی اتیلن در بوستان های سطح منطقه نموده است.
معاون فنی و اجرایی منطقه ۲ اعتبار تخصیص شده برای این پروژه را بالغ بر ۱میلیارد و هشتصد میلیون ریال عنوان کرد و افزود: با توجه به در خواست های مکرر مردمی تا کنون ۱۰ مجموعه بازی پلی اتیلن در بوستان های توس ۶۳، آیت الله سعیدی، پردیس، استقلال، فتح المبین، اصفهانیها، ابریشم ، جواهری و حجاب احداث شده و این روند برای ایمن سازی فضاهای بازی سایر پارک های سطح منطقه ادامه خواهد داشت.
وی ادامه داد: با اجرای این پروژه حدود ۹۵% از مجموعه های بازی کودکان در سطح پارکهای منطقه ۲ به مجموع پلی اتیلن و کفپوش مجهز می گردد.
قیطاقی گفت: در راستای ایمن سازی فضاهای پارکی، شهرداری منطقه ۲ در حال پیگیری اخذ استانداردهای لازم از شرکت استاندارد خراسان رضوی برای کل مجموعه های نصب شده در سطح منطقه می باشد.

print
Print Friendly, PDF & Email

مطالب مرتبط1

ارسال نظر

18 − دوازده =