: کدخبر
20606
: تاریخ
۱۳۹۸/۰۲/۱۹

کشف ۲ تن چوب فاقد مجوز توسط مرزبانان هنگ درگز

0

فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی از کشف مقادیری کالای قاچاق و فاقد مجوز در مرزهای خراسان رضوی خبر داد.
به گزارش صبح مشهد، سردار “ماشاالله جان‌نثار” فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی در تشریح این خبر گفت: در مرزهای خراسان رضوی، طی ایست و بازرسی های مداوم و انجام گشت های مرزی مرزبانان این فرماندهی موفق به کشف انواع کالاهای قاچاق شدند.
وی با اشاره به برخورد قاطع با قاچاقچیان گفت: مرزبانان هنگ درگز در گشت های مرزی، موفق به کشف ۲ تن چوب فاقد مجوز شدند و راننده خودرو حامل چوب های فاقد مجوز را دستگیر و تحویل مراجع قضایی دادند.
وی همچنین در ادامه افزود: در همین راستا مرزبان هنگ تایباد و سرخس در ایست و بازرسی های انجام شده موفق به کشف ۳ هزار نخ سیگار قاچاق و کالاهای قاچاقی از قبیل پارچه، رسیور ماهواره، شیرخشک، گوشی تلفن همراه و … شدند. کارشناسان ارزش ریالی این کالاهای مکشوفه را جمعا ۷۸ میلیون و ۳۳۰ هزار ریال برآورد کرده اند.
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی در تکمیل این خبر افزود: جلوگیری از قاچاق کالا گام برداشتن در جهت تحقق شعار رونق تولید است و مرزهای استان خراسان رضوی برای تحقق این ممکن تحت کنترل و مراقبت مرزبانانی است که به طور شبانه روز در تلاش اند با جلوگیری از قاچاق کالا از تمامی تولید کنندگان محصولات ایرانی حمایت کنند.

print
Print Friendly, PDF & Email

مطالب مرتبط1

ارسال نظر

هشت + 3 =