: کدخبر
18886
: تاریخ
۱۳۹۷/۰۹/۲۶

فرمانده بسیج صدا وسیمای خراسان رضوی معرفی شد

0

جلسه معارفه فرمانده بسیج صدا وسیمای خراسان رضوی با حضور فرمانده سپاه امام رضا(ع)، رئیس بسیج رسانه ملی و مدیر کل صدا وسیمای خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش صبح مشهد، سردار نظری فرمانده سپاه امام رضا(ع) در این جلسه گفت:بسیج بدنه ی فعال مردم و خط مقدم جبهه مردمی در مقابل دشمنان است.

سردار سرتیپ پاسدار نظری با اشاره به اینکه بسیج باید در همه عرصه ها بویژه عرصه فرهنگی حضور فعال داشته باشد افزود: بسیج صدا و سیما باید در این عرصه جهت دهنده و نقش آفرین باشد و با فریب ها و نیرنگ های استکبار جهانی مقابله کند.

رئیس بسیج رسانه ملی نیز در این جلسه خراسان رضوی را تقویت کننده عقبه فکری انقلاب اسلامی دانست و افزود : محور اصلی فعالیتهای بسیج سازمان صدا وسیما ، افول قدرت جهانی آمریکا در حوزه نرم وسخت است .
رحمتی با اشاره به نزدیک شدن جشن های چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی افزود سیاست کاری و رویکرد فرهنگی رسانه ملی در چهل سال دوم انقلاب در حال تدوین است .

مدیر کل صدا وسیمای خراسان رضوی نیز در این جلسه گفت:بسیج رسانه باید به عنوان یک مرجع قابل اتکا ، قوی و تاثیر گذار در تولید محتوا باشد.
نصرپور با اشاره به ارتقا فکری همکاران انقلابی به ویژه برنامه سازان افزود: بسیج باید با تشکیل نشست های هم اندیشی و خردورزی، در جهت بصیرت افزایی بیشتر در بین همکاران و در سطح جامعه گام بردارد
وی بر تشکیل قرار گاه رسانه ای راهیان نور برای تولید برنامه های مناسب و هدایت و مدیریت تیم های مستند ساز تاکید کرد و افزود ساخت برنامه های تاثیرگذار رادیویی و تلویزیونی برمبنای بسیج و تفکر بسیجی باید هرچه بیشتر در دستور کار قرار گیرد.

در پایان این مراسم قاسم فرودی به عنوان فرمانده بسیج صدا وسیمای خراسان رضوی معرفی و از تلاشهای علیرضا آینه دار فرمانده قبلی و صادق پاشایی پیشکسوت بسیجی تقدیر شد.
همچنین پس از این مراسم ساختمان بسیج صدا وسیمای خراسان رضوی باحضور میهمانان رسما افتتاح شد.

print
Print Friendly, PDF & Email

ارسال نظر

سه × پنج =