: کدخبر
18861
: تاریخ
۱۳۹۷/۰۹/۲۴

شهردار منطقه چهار مشهد خبر داد؛ بازسازی و تجهیز اماکن ورزشی منطقه ۴ شهرداری مشهد

0

بر اساس نیاز سنجی صورت گرفته، مجموعه ها، سالن ها و اماکن ورزشی سطح منطقه چهار تا پایان سال ۹۷ بازسازی، تعمیر و تجهیز خواهد شد.

به گزارش صبح مشهد به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار مشهد، غلامرضا غلامی شهردار این منطقه گفت: طی سال های اخیر، طرح های توسعه کیفی و کمی فضاهای ورزشی سطح منطقه با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت و ارتقاء سلامت شهروندان به صورت جدی پیگیری و اجرا شده است.

غلامی اظهار داشت: مجموعه ورزشی میثم در ۱۷۰۰ متر مربع مساحت به عنوان مجهزترین مجموعه ورزشی روباز شهرداری مشهد واقع در میثم جنوبی ۳۲، مجموعه ورزشی بهشت با ۵ هزار متر مربع وسعت بزرگترین مجموعه کیفی سازی شده شهرداری مشهد در نبوت ۴۲ ( با امکان برگزاری مسابقه و رقابت ۲۲ تیم ورزشی به صورت همزمان) نمونه هایی از امکانات ورزشی در اختیار شهروندان این منطقه است.

وی ادامه داد: سالن ها و زمین های ورزشی بسیج (حدفاصل شهید نبی زاده ۸ و ۱۰)، ارم (پنجتن ۴۵)، سلمان ( پنجتن ۳ – سلمان ۶)، میثم (نبش میثم جنوبی ۳۲)، پنجتن (پنجتن ۵۲)، صادقیه (شهید بابانظر ۴۲)،ستایش (ستایش ۶) و آرامش (پنجتن ۵۵) از دیگر امکانات ورزشی است که شهرداری این منطقه برای شهروندان فراهم کرده است.

غلامی با بیان اینکه این سالن‌ها از ساعت ۶ الی ۱۳ ویژه بانوان و از ساعت ۱۳ الی ۲۴ ویژه آقایان جهت آموزش، تمرین و برگزاری مسابقات ورزشی در رشته‌های مختلف فعال هستند، عنوان کرد: شهروندان این منطقه در طول سال از اماکن ورزشی سرپوشیده و روباز و زمین‌های چمن مصنوعی سطح منطقه چهار در قالب ۵۵ هزار ساعت کلاس آموزشی و تمرین استفاده می کنند.

شهردار منطقه چهار مشهد به تجهیز و بازسازی اماکن ورزشی سطح منطقه تا پایان سال جاری اشاره کرد و افزود: طی این بازه زمانی ۳۵ هزار متر مربع از اماکن ورزشی روباز و سرپوشیده منطقه ۴ با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون ریال بازسازی، تعمیر و تجهیز خواهد شد.

غلامرضا غلامی در پایان خاطرنشان کرد: رنگ آمیزی، خط کشی زمین های ورزشی، بازپیرایی روشنایی و المان های ورزشی، تعمیر فنس زمین ها و … از اقداماتی است، که انجام خواهد پذیرفت.

شایان ذکر است توسعه مجموعه ورزشی میثم واقع در میثم ۳۲ شامل احداث سالن ورزش های رزمی با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال نیز در حال اجراست که تا پایان سال جاری به اتمام خواهد رسید.

print
Print Friendly, PDF & Email

مطالب مرتبط1

ارسال نظر

3 + هفت =