: کدخبر
18416
: تاریخ
۱۳۹۷/۰۸/۲۰

طی آیینی و در مشهد؛ از خانواده شهدا،‌ جانبازان و ایثارگران نیروی زمینی ارتش تجلیل شد

0

اختتامیه همایش ایثارگران نیروی زمینی ارتش با حضور فرماندهان،‌روسا و خانواده ایثارگران نزاجا به میزبانی قرار گاه منطقه ای شمالشرق در مشهدمقدس برگزار شد.
به گزارش صبح مشهد به نقل از روابط عمومی ارتش در منطقه شمالشرق نزاجا، رییس سازمان ایثارگران نیروی زمینی ارتش در این همایش گفت: ۲۵ طرح با عنوان ‘لبیک یا امام خامنه ای ‘ در حمایت از کارکنان و پرسنل نیروی زمینی ارتش در حال اجرا است که طرح شانزدهم در تکریم و تعظیم خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران می باشد.
سرهنگ ابراهیم پاشا پور افزود: نیروی زمینی ارتش ۴۸ هزار شهید و ۲۰۰ هزار جانباز تقدیم انقلاب و نظام جمهوری اسلامی کرده است.
وی ‌افزود: فدارکاری کارکنان پایورو سربازان این نیرو در تاریخ ثبت شده است و از بین رفتنی نیست.

جانشین قرار گاه منطقه ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش در این همایش گفت: فرهنگ ایثار و شهادت حاکم بر کشور برگرفته از مکتب اباعبدالله (ع) است.
امیر سرتیپ دوم ستاد مجید زارع افزود: با وجود ناامنی های فراوان در اطراف کشورمان،‌ با حضور نیروهای مسلح توانمند، ملت دلاور و فرهنگ عاشورایی کشور ما از امنیت باثبات برخوردار است.
وی اظهار داشت: امنیت این کشور بخاطر مجاهدتهای شهدا، جانبازان و ایثارگران است و ما همیشه قدردان این فداکاری هستیم.
در پایان این همایش ازخانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان نیروی زمینی ارتش تجلیل به عمل امد.
شایان ذکر است که تعداد ۱۰۰ نفر از خانواده های ایثارگران نیروی زمینی ارتش به استعداد۵٠٠نفر، به میزبانی قرارگاه منطقه ای شمال شرق به مدت یک هفته با برنامه های فرهنگی و سیاحتی در مشهد حضور دارند.

print
Print Friendly, PDF & Email

ارسال نظر

2 × چهار =