: کدخبر
17775
: تاریخ
۱۳۹۷/۰۷/۰۲

مدیر رسانه‌ای هیئت فوتبال خراسان رضوی خبر داد؛ نامزدهای احراز صلاحیت شده ریاست هیئت فوتبال خراسان رضوی مشخص شد

0

مدیر رسانه‌ای هیئت فوتبال خراسان رضوی گفت: اسامی نامزدهای احراز صلاحیت شده ریاست هیئت فوتبال خراسان رضوی مشخص شد.

به گزارش صبح مشهد به نقل از تسنیم، محمدرضا جلوه ءظهار داشت: مدارک ارسالی ۲۸ نفر از داوطلبان ریاست هیئت فوتبال خراسان‌رضوی از سوی فدراسیون فوتبال مورد بررسی قرار گرفت و پیش از این نیز کمیته ۳ نفره این مدارک را بررسی کرده بود.

وی افزود: فدراسیون فوتبال پس از بررسی، از میان ۲۸ نفر کاندیدا، ۴ نفر را مورد تائید قرار داده که شامل سیدمحمدرضا رضوی‌راد، مرتضی صادقی، محمدمهدی برادران و حسن کامرانی‌فر است.

مدیر رسانه‌ای هیئت فوتبال خراسان رضوی خاطرنشان کرد: این ۴ نفر افرادی هستند که از سوی فدراسیون فوتبال و براساس اساسنامه هیئت‌های فوتبال استان‌های فدراسیون احراز صلاحیت و تائید شده و اسامی آن‌ها به دبیر هیئت فوتبال استان ابلاغ شده تا امور اداری و استعلامات مربوطه انجام و به اداره‌کل ورزش و جوانان استان معرفی شوند.

وی گفت: ۲۴ داوطلب دیگر که شرایط آنها احراز نشده است تا ساعت ۲۰ روز سوم مهرماه ۹۷ می‌توانند اعتراض خود را به صورت مکتوب و با ارائه مستندات به دبیر هیئت فوتبال استان خراسان‌رضوی ارائه کنند.

جلوه تصریح کرد: ۴ فرد مورد تائید نیز از سوی دبیر هیئت فوتبال استان خراسان‌رضوی برای استعلامات مربوطه به اداره‌کل ورزش و جوانان خراسان‌رضوی معرفی می‌شوند. ضمناً پس از اعلام وصول استعلامات، تاریخ مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال خراسان‌رضوی از سوی فدراسیون فوتبال مشخص می‌شود.

print
Print Friendly, PDF & Email

ارسال نظر

4 × سه =