: کدخبر
14958
: تاریخ
۱۳۹۶/۱۲/۰۳

در اجرای رزمایش بزرگ اقتدار و امنیت در حاشیه شهر مشهد انجام شد: دستگیری ۲۴۹ معتاد، قاچاقچی، سارق و تبعه خارجی غیر مجاز

0

فرمانده انتظامی استان از دستگیری ۲۴۹ متهم در اجرای رزمایش بزرگ اقتدار و امنیت در حاشیه شهر مشهد خبر داد.
به گزارش صبح مشهد، فرمانده انتظامی خراسان رضوی با تشکر از احساس مسئولیت و همراهی و همکاری شهروندان فهیم قانون مدار مناطق حاشیه ای مشهد گفت: تیم های پایگاه های پلیس در اجرای این عملیات ضربتی ۳۶ واحد اماکن خدمات اینترنتى را مورد بازرسی قرار دادند و ۴ مرد و یک زن که متهم سایبری بودند را دستگیر و به مراجع قضایی معرفی کردند.
سردار کریمی افزود: تیم های مجری در پایگاه های پلیس امنیت عمومی استان نیز در رزمایش بزرگ اقتدار و امنیت ۲۱۱ تبعه خارجی غیر مجاز را دستگیر کردند. ماموران پلیس امنیت عمومی ۱۱۳۵ مورد بازدید نامحسوس و ۲۵۶ مورد بازدید از واحدهای صنفی داشته و ۲۶۲ ثوب البسه نامتعارف نیز کشف کردند.
فرمانده انتظامی خراسان رضوی به اهمیت ارتقأ نظم و انضباط ترافیکى در حاشیه کلان شهر مشهد اشاره کرد و گفت: پایگاه های پلیس راهور در این ماموریت ضربتی ۱۵۰ دستگاه موتور سیکلت بدون مدارک متخلف و مزاحم را توقیف و ۱۷۵ وسیله نقلیه را اعمال قانون کردند.
در این عملیات ۳۸ دستگاه خودرو و ۷۶ دستگاه موتور سیکلت متخلف و مزاحم نیز توقیف شد.
فرمانده انتظامی خراسان رضوی در پایان اظهار داشت: مراحل دیگری از اجرای رزمایش بزرگ اقتدار و امنیت برای ارتقای نظم و انضباط و رفع دغدغه‌های مردم برای تحکیم آسایش عمومی نیز با هماهنگی مراجع قضایی به اجرا در می آید.

print
Print Friendly, PDF & Email

مطالب مرتبط1

ارسال نظر

پانزده − پانزده =