: کدخبر
14307
: تاریخ
۱۳۹۶/۱۰/۲۹

فرار ۷۲ ساعته جوان ۱۹ ساله و دام شیطانى زن سارق!

0

پسر ۱۹ ساله که با قهر از خانه در دام زنی سارق گرفتار شده بود به اتهام سرقت وسایل و خودروی خواهرش دستگیر شد.

به گزارش صبح مشهد به نقل از پایگاه خبری پلیس، پسر ۱۹ ساله که از چندی قبل با خانواد۹ نفره اش اختلاف پیدا کرده بود پس از جرو بحث مفصل از خانه فرار کرد. او تمامی مدارک شناسایی، کارت های عابر بانک، طلاها و لپ تاب، گوشی تلفن همراه و خودروی خواهرش را نیز سرقت کرده بود.
پسر جوان که نمی دانست کجا باید برود در صد متری کمربندی مشهد با زنی ۳۷ ساله آشنا شد. این زن او را به خانه ای که پاتوق چند سارق حرفه ای بود برد .
پسر جوان در آنجا مخفی شد و به اصرار زن جوان وجوه نقد کارت های عابر بانک سرقتی که مبلغ چهار میلیون و ۷۰۰ هزار تومان بود را خالی کرد.
زن جوان پسر خام و کم تجربه را ترساند که خواهرت اعلام سرقت می کند و بهتر است تا چند روزی آفتابی نشوی پسر ۱۹ ساله نیز در آن خانه تیمی فقط سرگرم استعمال مواد مخدر بود. زن ۳۷ ساله و مرد جوانی که در آن خانه سیاه حضور داشتند خودروی پراید را به بهانه ای از پسر ۱۹ ساله گرفتند. آنها قصد فروش این خودروی مسروقه را داشتند که به دام افتادند.
دستگیری پسر ۱۹ ساله وزن و مرد جوان:

فرمانده انتظامی مشهد در این باره گفت: با گزارش سرقت خودروی پراید به فوریت های پلیسی ۱۱۰، تیم گشتی کلانتری سناباد مشهد روز گذشته در حال کنترل حوزه استحفاظی خود این خودرو را شناسایی و متوقف کرد .
سرهنگ «محمد بوستانی» افزود: زن ۳۷ ساله و مرد جوانی که داخل این خودرو دستگیر شده بودند اظهار داشتند وسیله نقلیه را فرد دیگری سرقت کرده است.
وی خاطر نشان کرد: در پی این اعترافات ماموران کلانتری سناباد با دستورات مقام قضایی خانه مسکونی که پاتوق معتادان پرخطر و سارقان ولگرد بود را به طور ضربتی پاکسازی کردند.
سرهنگ بوستانی گفت: پلیس این جوان ۱۹ ساله و مرد ۳۹ ساله دیگری که در حال استراحت بودند را در این خانه سیاه دستگیر کرد.
متهم پرونده اعتراف کرد پس از خروج از خانه ۷۰۰ هزار تومان دیگر نیز از حساب عابر بانک خواهرش سرقت کرده و در سه روز اقامت مخفیانه در خانه پاتوق، دو میلیون تومان از پول هایش را خرج کرده اند.
فرمانده انتظامی مشهد گفت: متهمان پرونده به مراجع قضایی معرفی شده اند و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

print
Print Friendly, PDF & Email

مطالب مرتبط1

ارسال نظر

1 × دو =