: کدخبر
14301
: تاریخ
۱۳۹۶/۱۰/۲۹

به منظور گرامیداشت یاد جان‌باختگان نفتکش سانچی ؛ ۸ هزار آش نذری در ایستگاه صلواتی باب الجواد(ع) حرم رضوی توزیع شد

0

به منظور گرامیداشت یاد و خاطره جان‌باختگان نفتکش سانچی، ۸ هزار آش نذری در ایستگاه صلواتی باب الجواد(ع) حرم مطهر رضوی میان زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی توزیع شد.
به گزارش صبح مشهد، به منظور گرامیداشت یاد و خاطره دریانوردان و افرادی که در راه پیشرفت و تعالی کشور جان خود را از دست دادند، خادمان و خدمتگزاران این ایستگاه صلواتی عصر امروز پنجشنبه میزبان زائرانی بود که از اقصی نقاط کشور برای ابراز ارادت به بارگاه منور حضرت رضا(ع) مشرف شده بودند.
بر اساس این گزارش زائران بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج(ع) پس از اقامه نماز مغرب و عشاء در ایستگاه صلواتی حضرت باب الجواد(ع) حضور یافته و خادمان آستان قدس رضوی طی ۳ ساعت با توزیع ۸ هزار آش نذری از آنان پذیرایی کردند.
این مراسم‌ که با مشارکت معاونت اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی برپا شد، از زائران حرم مطهر رضوی هنگام ورود و خروج از صحن و سرای بارگاه منور امام هشتم(ع) پذیرایی و با استقبال گرم و پر شور زائران و مجاوران مواجه شد.
لازم به ذکر است؛ ایستگاه صلواتی باب الجواد(ع) در مناسبت‌های مختلف مذهبی سال شامل اعیاد، ولادت و شهادت حضرات ائمه معصومین(ع) از زائران امام رضا(ع) پذیرایی می‌کند

print
Print Friendly, PDF & Email

ارسال نظر

4 × 1 =