: کدخبر
13902
: تاریخ
۱۳۹۶/۰۹/۳۰

برگزاری پنجمین دوره پویش مطالعاتی همه با هم بخوانیم، یلدای فرهنگی با کتاب

0

اختتامیه پنجمین دوره پویش مطالعاتی «همه با هم بخوانیم» با حضور برگزیدگان و علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی و جراح مشاور شهردار مشهد، امینی معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی و اکبری مدیر کل امور کتابخانه های خراسان رضوی برگزار شد.
به گزارش صبح مشهد به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد حسین نخعی شریف با اشاره به محتوای پنجمین دوره پویش مطالعاتی «همه با هم بخوانیم»، گفت: یکی از ویژگیهای این دوره معرفی کتابها و طراحی قالب هایی برای همه اعضای خانواده است تا علاقه مندان در هر سنی بتوانند در این طرح فرهنگی شرکت کنند.
سرپرست سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد اظهار داشت: در هر دوره برگزاری این پویش مطالعاتی حضور مخاطبان نسبت به دوره قبل رشد قابل توجهی داشته بطوریکه در این دوره بیش از ۱۴ هزار کتاب برای سنین مختلف توزیع شده است.
وی تأکید کرد: در پنجمین دوره پویش مطالعاتی همه با هم بخوانیم مجموعا ۲۹۰ نفر برگزیده شده اند که از این تعداد ۱۵۰ نفر در مسابقه پیامکی، ۸۰ نفر در مسابقه نقاشی و ۲۰ نفر نیز در بخش خوانش صوتی به مرحله پایانی راه یافته اند و به آنها جوایزی اهدا گردید.
سرپرست سازمان فرهنگی تفریحی افزود: در بخش عکس یادگاری به ۲۰ نفر و در بخش هایکو کتاب هم ۲۰ نفر برگزیده شده بودند که به آنها جوایزی اهدا گردید و مجموعا از بین ۲۹۰ نفر به ۵ نفر به قید قرعه هدیه یک میلیون تومانی اهدا می گردد.
نخعی شریف تصریح کرد: کتابهایی که در این دوره برای مطالعه معرفی شده بودند از تولیدات اداره انتشارات سازمان فرهنگی تفریحی بوده و مجموعا ۳۷ میلیون تومان جایزه و۱۱۰ جایزه بصورت هفتگی به برگزیدگان اهدا شده شده است.
اجرای تئاتر، سرود، حافظ خوانی از برنامه هایی بود که در ششمین دوره پویش مطالعاتی «همه با هم بخوانیم» با ۱۴ عنوان کتاب که ۷ کتاب ویژه کودکان در قالب مسابقه نقاشی و ۷ کتاب ویژه بزرگسالان در قالب مسابقه پیامکی از امروز آغاز گردید و علاقه مندان تا ۳۰ دی فرصت دارند در این دوره شرکت کنند و برای این دوره ۱۷ میلیون تومان جایزه در نظر گرفته شده است.

print
Print Friendly, PDF & Email

RelatedPost

ارسال نظر

15 + 19 =