: کدخبر
11040
: تاریخ
۱۳۹۶/۰۳/۲۵

بزرگترین رویداد رسانه ای جهان اسلام در مشهد ۲۰۱۷ رقم خواهد خورد

0

با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی جلسه هماهنگی برگزاری اجلاس بین المللی اتحادیه های رادیو و تلویزیون های جهان اسلام، برگزار شد.
به گزارش صبح مشهد به نقل از اداره کل  روابط عمومی استانداری خراسان رضوی،  سید جواد حسینی در این جلسه گفت: در راستای رویداد مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام بزرگترین رویداد رسانه ای جهان اسلام در مشهد ۲۰۱۷ رقم خواهد خورد.
وی افزود: این مراسم از ۹ تا ۱۶ تیرماه و اجلاس آن از ۱۱ تا ۱۳ تیر ماه در مشهد برگزار خواهد شد و در آن۴۰۰ میهمان خارجی و ۲۳۰ شبکه بین المللی حضور خواهند یافت.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: این اجلاس با کمک و مساعدت آستان قدس رضوی، شهرداری مشهد،  صدا و سیمای استان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری سایر دستگاه ها برگزار خواهد شد.
حسینی تصریح کرد:  در این اجلاس نمایشگاه بازار فیلم اسلامی و نمایشگاه فنی با حضور ۱۲۰ کمپانی مربوطه شکل خواهد گرفت و همچنین جشنواره فیلم های اسلامی از دیگر برنامه های مهم این اجلاس جهانی خواهد بود.
وی با اشاره به رویداد مشهد ۲۰۱۷ گفت: ۱۷۰ رویداد بین المللی برای مشهد ۲۰۱۷ پیش بینی شده و در حال اجراست که  برگزاری  این اجلاس از جمله این رویداد ها ست.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی افزود: این اجلاس فرصتی استثنایی برای معرفی ظرفیت های معنوی، علمی، گردشگری، تاریخی و مذهبی و اقتصادی مشهد تلقی می گردد و این قطعه از بهشت دراین فرصت به جهانیان معرفی خواهد شد.
حسینی در پایان اظهار امیدواری کرد: سازمان  آیسسکو برای برگزاری این رویداد مهم فرهنگی در مشهد مقدس کمک شایانی بنماید.
شایان ذکر است؛ در این جلسه همکاری دستگاه های مخابرات، برق، ارشاد، نیروهای امنیتی و انتظامی ، شهرداری، صدا و سیما، فرودگاه، وزارت امور خارجه و سایر دستگاه های به ویژه آستان قدس برای برگزاری هر چه باشکوهتر این رویداد مورد تأکید قرار گرفت.

print
Print Friendly, PDF & Email

ارسال نظر

چهار × پنج =