اجتماعیستون اصلی

جابه‌جایی بیش از ۲ میلیون مسافر در ایام نوروز/ تغییر سرویس‌دهی ایستگاه فرودگاه به حالت عادی

از فردا ۱۵ فروردین ساعت سرویس‌دهی خط یک قطارشهری در فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد به قبل ایام نوروز بر می‌گردد بر این اساس سرویس‌دهی در این ایستگاه، صبح‌ها از ساعت ۶ تا ۹ صبح و عصرها از ۱۵ تا ۲۱ شب با سرفاصله زمانی ۲۴ دقیقه خواهد بود.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد با بیان اینکه ساعت سرویس‌دهی ایستگاه فرودگاه قطارشهری به قبل از ایام نوروز برگشته است، گفت: از ۲۰ اسفند تا ۱۳ فروردین شاهد جابه‌جایی ۲ میلیون مسافر توسط خط یک قطارشهری مشهد بوده‌ایم.
به گزارش صبح مشهد، قاسم طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ستاد خبری استقبال از بهار ۹۶ شهرداری مشهد اظهار کرد: از تاریخ ۲۰ اسفند سال گذشته تا ۱۳ فروردین شاهد جابه‌جایی ۲ میلیون و ۲۰ هزار مسافر از طریق خط یک قطارشهری مشهد بوده‌ایم.
وی افزود: در حوزه اقدامات فرهنگی نیز در نوروز ۹۶ اقدامات ارزنده‌ای انجام شده به‌گونه‌ای که توزیع ۴۰۰۰ قلم محصول گردشگری و فرهنگی برای زائران و مجاوران در ایستگاه‌های پرتردد قطارشهری مشهد، سرودخوانی نوجوانان در ایستگاه‌های پرتردد و نمایش میدانی بخشی از اقدامات در این حوزه بوده است.
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد تصریح کرد: از طرفی در این ایام برای سرویس‌دهی بیشتر به زائران و مجاوران، سرویس‌دهی در خط یک قطارشهری مشهد در ایستگاه فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد تا ۱۶ ساعت افزایش یافت.
طاهری ادامه داد: از فردا ۱۵ فروردین ساعت سرویس‌دهی خط یک قطارشهری در فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد به قبل ایام نوروز بر می‌گردد بر این اساس سرویس‌دهی در این ایستگاه، صبح‌ها از ساعت ۶ تا ۹ صبح و عصرها از ۱۵ تا ۲۱ شب با سرفاصله زمانی ۲۴ دقیقه خواهد بود.

Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن