: کدخبر
8530
: تاریخ
۱۳۹۵/۱۰/۰۴

بهسازی و نوسازی مساجد و مراکز فرهنگی منطقه هفت مشهد با بالغ بر۳۵۰ میلیون تومان اعتبار

0

شهردار منطقه هفت مشهد از تخصیص ۳۵۰ میلیون تومان اعتبار برای بهبود و بهسازی مساجد و مراکز فرهنگی سطح منطقه هفت مشهد خبرداد.
به گزارش صبح مشهد به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه هفت،علیرضا عصمت پرست اظهار کرد: شهرداری منطقه در جهت ایجاد فضایی مطلوب برای نماز گزاران و ایجاد فضای مناسب جهت اقامه نناز جماعت با مشارکت هیات امنای مساجد اقدام به بهبود و بهسازی مساجد منطقه هفت نموده است.

وی تصریح کرد: در این طرح فضای داخلی و بیرونی مساجد شامل تعمیر ، بهسازی و کمک به احداث سرویس های بهداشتی، ایزوگام پشت بام، رنگ آمیزی و زیبا سازی، نصب یادمان شهدای محله در مساجد، آماده سازی آبدارخانه ها و فضاهای ورودی و …  می شود.

شهردار منطقه هفت مشهد در ادامه با بیان اینکه برای بهسازی این مساجد بیش از ۱۵۰ میلیون تومان اعتبار اختصاص داده شده است؛ افزود: مسجد حضرت عباس (س) در بلوار فرودگاه، مسجد امام خمینی (ره) در شهرک ابوذر، مسجد امام سجاد (ع) در خیابان قائم، مسجد امام حسن مجتبی (ع) در طرق ، مسجد حضرت علی اصغر در خیابان دانش و مسجد الرضا (ع) در نسترن، مسجد امام خمینی (ره)، الرسول در طرق و مسجد امام خمینی (ره) در فدائیان اسلام و مسجد سربیشه ای ها در خیابان امام رضا (ع) اشاره کرد.

عصمت پرست بیان کرد: همچنین ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار نیز جهت کمک به احداث مرکز فرهنگی حضرت زینب (س) که با مشارکت هیات امنا مسجد امام خمینی (ره) اختصاص داده شده اشاره کرد و اعلام نمود این موضوع پس از اخذ مجوزهای لازم از شورای اسلامی شهر مقدس مشهد ور حال اقدام می باشد.

print
Print Friendly, PDF & Email

مطالب مرتبط1

ارسال نظر

سه × 2 =