: کدخبر
6686
: تاریخ
۱۳۹۵/۰۷/۱۷

فرهنگ‌سازی و حمایت از تولیدات داخلی و ملی هدف اصلی نمایشگاه” خانواده ایرانی” است

0

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد گفت: هدف اصلی ما در برپایی این نمایشگاه، انجام یک اقدام و برداشتن یک گام عملی در راستای فرهنگ‌سازی و حمایت از تولیدات داخلی و ملی است.


به گزارش صبح مشهد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احسان ارکانی اظهار کرد: در سال جاری که به نام اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل نام‌گذاری شده است، ما درصدد هستیم تا نمایشگاه «خانواده ایرانی، خانه ایرانی و تولید ایرانی» را به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم.
وی ادامه داد: هدف اصلی ما در برپایی این نمایشگاه، انجام یک اقدام و برداشتن یک گام عملی در راستای فرهنگ‌سازی و حمایت از تولیدات داخلی و ملی است، به همین منظور این نمایشگاه از ۲۵ تا ۳۰ مهرماه تدارک دیده شده است.
مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد متذکر شد: ما در تلاش هستیم با فراهم ساختن یک بستر و شرایط ویژه برای حضور و مشارکت همه مجموعه‌های تولیدی که کالاها و محصولات کاملا ایرانی تولید می‌کنند، به هدف اصلی خود یعنی گسترش فرهنگ حمایت از تولیدات ایرانی برسیم.
ارکانی یادآورشد: با توجه به اینکه مجموعه‌های مختلف از جمله شهرداری مشهد حمایت‌های بی‌دریغی را برای برپایی این نمایشگاه داشتند، خوشبختانه استقبال خوبی از سوی تولیدکنندگان ایرانی انجام گرفته، در واقع یک تضمین حداقلی برای فروش کالاهای ارائه شده در این نمایشگاه فراهم شده که این امر خود نویدی برای حضور هرچه بیشتر و پررنگ‌تر تولیدگنندکان داخلی در این نمایشگاه است.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه نمایشگاه «خانواده ایرانی، خانه ایرانی و تولید ایرانی» می‌تواند بستر بسیار مناسبی برای چرخه اقتصادی و صنعتی تولیدات داخلی باشد، همچنان از تولیدکنندگان برای حضور در این نمایشگاه دعوت می‌کنیم.
به گفته وی، شرایط ثبت‌نام از طریق روزنامه‌های کثیرالانتشار و فضای مجازی به اطلاع عموم رسیده است و این اطلاع‌رسانی‌ها همچنان ادامه دارد.

print
Print Friendly

ارسال نظر