: کدخبر
5860
: تاریخ
۱۳۹۵/۰۶/۲۳

هیچ مورد محبوسی در آسانسورهای قطارشهری اتفاق نیفتاده است

0

سخنگوی شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد گفت: در فضای مجازی یک مورد محبوسی شهروند در آسانسورهای قطارشهری منتشر شده که این مضوع صحت ندارد چرا که شهروند مذکور پس از اتمام سرویس‌دهی قطارشهری و در زمان قفل شدن درب‌های ایستگاه قطارشهری وارد ایستگاه شده است.


به گزارش پایگاه خبری صبح مشهد، میثم زارع در خصوص انتشار این خبر افزود: خانم سالخورده‌ای که شب گذشته وارد ایستگاه قطارشهری در واقع در زمان اتمام سرویس‌دهی وارد ایستگاه شده و به آخرین قطار اعزام شده نمی‌رسد که پس از این رخداد، به سمت درب خروجی و آسانسور قطارشهری می‌رود ولی در این فاصله نگهبان ایستگاه بدون اطلاع از حضور یک مسافر در ایستگاه درب خروجی ایستگاه را بسته و قفل نموده است.
وی تصریح کرد: این شهروند ضمن بازگشت به ایستگاه متوجه قفل شدن دیگر درب‌های ایستگاه می‌شود به همین دلیل با خانواده و آتش‌نشانی تماس می‌گیرد ولی پیرو اطلاع یافتن نگهبان ایستگاه قطارشهری، وی مجددا اقدام به بازگشایی درب ورودی کرده و این مسافر را به بیرون از ایستگاه هدایت می‌کند.
سخنگوی شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد در ادامه گفت: این اتفاق پس از اتمام ساعت سرویس‌دهی قطارشهری رخ داده یعنی شهروند در زمان اتمام سرویس‌دهی وارد محوطه ایستگاه شده و نگهبان در آن زمان وظیفه دارد درب‌های ورود و خروج به ایستگاه را بسته و قفل نماید.
زارع ضمن عذرخواهی از این شهروند افزود: شهروندان توجه داشته باشند قبل از ورود به ایستگاه قطارشهری برای نظم بهتر سفر خود به ساعت سرویس‌دهی و سرفاصله بین قطارها که در تابلوی ایستگاه قطارشهری نصب شده است توجه داشته باشند تا شاهد چنین مشکلاتی نباشیم.

print
Print Friendly, PDF & Email

ارسال نظر

12 + پنج =