: کدخبر
5829
: تاریخ
۱۳۹۵/۰۶/۲۳

انجام طرح جمع‌آوری طلا، پتو و پوشاک قاچاق در خراسان رضوی

0

دبیر کمیسیون قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی گفت: هم اکنون طرح ویژه‌ای برای جمع‌آوری طلا، پتو و پوشاک قاچاق از واحدهای صنفی در خراسان رضوی در دست انجام است.

به گزارش صبح مشهد به نقل از تسنیم، ابراهیم افشاری بیان کرد: در موارد مختلف با توجه به نیازهای احساس شده طرح‌های مختلفی برای مبارزه با قاچاق در نظر گرفته شده و در همین راستا کالاهای مختلفی در بازه‌های زمانی مشخص بنا به ضرورت در دستور کار قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: هم اکنون طرح‌هایی برای جمع‌آوری پتو، پوشاک و طلا در دستور کار بوده که روی آنها اقدامات بسیار مناسبی انجام شده و محصولات قاچاق با پیگیری جدی از واحدهای صنفی جمع آوری شده‌اند.

دبیر کمیسیون قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی بیان کرد: این برنامه‌ها به صورت هفتگی انجام شده و این مسئله برای حمایت از تولیدات داخلی به جد مورد پیگیری است.

افشاری با اشاره به طرح جمع‌آوری کالاهای قاچاق از واحدهای صنفی از ابتدای مهرماه خاطرنشان کرد: این اقدام در خراسان رضوی همواره در حال اجرا بوده و در این بخش اقدامی در قالب طرح نیمه دوم سال در دستور کار نیست.

وی با بیان اینکه در برخی از استان‌ها محموله‌های قاچاق لوازم‌التحریر کشف شده است، تصریح کرد: تاکنون هیچ محموله قاچاق لوازم‌التحریری در خراسان رضوی یافت نشده و در این حوزه مشکلی برای توزیع به وجود نیامده است.

print
Print Friendly, PDF & Email

مطالب مرتبط1

ارسال نظر

12 − چهار =