: کدخبر
3407
: تاریخ
۱۳۹۵/۰۴/۱۵

۱۲ هزار شغل در سپاد خراسان ایجاد شده است

0

مدیرعامل منطقه گردشگری سپاد خراسان گفت: در منطقه گردشگری سپاد خراسان در حدود ۱۲ هزار شغل ایجاد شده است.

عباسعلی منزل آبادی در نشست خبری هیئت مدیره منطقه تجاری و گردشگری سپاد خراسان که در اتاق جلسات این شرکت برگزار شد اظهار داشت: منطقه سپاد از سال ۱۳۶۶ فعالیت خود را آغاز کرده و ساز و کاری برای پیشگیری از حاشیه نشینی در توسعه این منطقه در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: اراضی زیر پوشش این منطقه حدود ۲۰۰ هکتار هستند که در آن ۶۳۰ هزار متر مربع آن ساخته شده و در آن کاربری‌های مختلفی وجود دارند و از این میزان حدود ۷۰ درصد توسط خود شرکت و مابقی توسط شرکت‌های دیگر ساخته شده‌اند.

مدیرعامل منطقه گردشگری سپاد خراسان با اشاره به اهمیت موضوع ایجاد اشتغال در شرکت سپاد، خاطرنشان کرد: در این منطقه حدود ۱۲ هزار شغل به صورت مستقیم ایجاد شده و ادامه فعالیت آن سبب ایجاد درآمدهای پایدار برای برخی از نهادهای حاکمیتی می‌شود.

منزل آبادی با بیان اینکه در طراحی و ساخت مجموعه گردشگری و تجاری سپاد تنوع خدمات تفریحی در نظر گرفته شده، تصریح کرد: مجموعه‌های بازی و سرگرمی، رستوران و تفریحی و دیگر مواردی از این دست در ساخت این مجموعه گنجانده شده‌اند.

وی افزود: در پروژه‌های در دست ساخت در این منطقه نیز کاربری‌های گردشگری و تفریحی و توریستی در نظر گرفته شده و برای آنها مساحت‌های قابل توجهی اختصاص داده شده است.

۵۰۰ هزار متر مربع در حال احداث

مهدی درهمی عضو هیئت مدیره منطقه گردشگری و تجاری سپاد خراسان نیز در ادامه این جلسه با تأکید بر اینکه این منطقه ۱۰۰ درصد به صورت خصوصی کار می‌کند، اظهار داشت: این منطقه ۶۰۰ هزار متر مربع بنای ساخته شده داشته و ۵۰۰ هزار متر مربع نیز بنای در حال ساخت دارد.

وی افزود: این طرح در اهداف خود احداث ۳ میلیون متر مربع بنا را در دستور کار داشته و ظرفیت‌های بسیار خوبی که به لحاظ مسیر و دسترسی دارد سبب می‌شود که بازارهای آن حتی برای زائران غیرایرانی نیز شناخته شده باشند.

عضو هیئت مدیره منطقه گردشگری و تجاری سپاد خراسان خاطرنشان کرد: باید در نظر داشت که این مجموعه به دنبال ارائه یک سود منطقی و ملایم با اطمینان در سرمایه گذاری به مخاطبان خود بوده و لذا افرادی که به دنبال سودی بالا در مدت زمانی کوتاه هستند به دنبال سرمایه گذاری در این شرکت نیستند.

print
Print Friendly, PDF & Email

ارسال نظر

بیست + 18 =