: کدخبر
1192
: تاریخ
۱۳۹۵/۰۱/۳۰

سیم کارت دانش آموزشی برای اولین بار در کشور به صورت رایگان

0

معاون تجاری شرکت مخابرات خراسان رضوی با اشاره به اینکه هر دانش آموز تنها مجاز به ثبت نام و دریافت یک عدد سیم کارت دانش آموزی خواهد بود
به گزارش پایگاه خبری صبح مشهد  روابط عمومی شرکت مخابرات خراسان رضوی،معاون تجاری شرکت مخابرات خراسان رضوی ضمن اشاره به اینکه سیم کارت دانش آموزشی،سیم کارتی اعتباری که به طور خاص برای استفاده تمام دانش آموزان ایرانی است بیان کرد:این سیم کارت ضمن پوشش دادن تمامی نیازهای مکالمه و پیامک دانش آموزان،امکان استفاده از فضای اینترنتی سالم و امن، متناسب با سن آنها را فراهم می کند.
نائبیان گفت:این سیم کارت دانش آموزی که به طرح سیم کارت انارستان معروف است دارای شارژ اولیه به مبلغ ۵۰۰ تومان می باشد که بعد از فعال شدن سیم کارت ، بسته خوش آمد گویی شامل اینترنت پر سرعت نسل سوم به آن تعلق می گیرد.
وی افزود:ارائه اینترنت پرسرعت امن و سالم از بستر سرور هوشمند، قابلیت فعالسازی کلیه بسته های دیتای موجود مختص سیم کارت های اعتباری،اختصاص شماره تلفن به سیم کارت در لحظه فعالسازی و امکان مکالمه و ارسال پیامک در سرتاسر ایران از دیگر مزایای این سیم کارت می باشد.
معاون تجاری شرکت مخابرات خراسان رضوی با اشاره به اینکه هر دانش آموز تنها مجاز به ثبت نام و دریافت یک عدد سیم کارت دانش آموزی خواهد بود بیان کرد:مالکیت سیم کارت به نام والدین دانش آموز می باشد و فعال سازی این سیم کارت برای مشترک رایگان و تنها در صورت حضور یکی از والدین با ارائه شناسنامه و کارت ملی صورت می پذیرد و این سیم کارت غیر قابل واگذاری می باشد.
نائبیان گفت:مدارک لازم جهت دریافت سیم کارت دانش آموزی، اصل کارت ملی یکی از والدین و دانش آموز نیاز می باشد و والدینی که در صدد تهیه سیم کارت دانش آموزی برای فرزندان خود هستند می توانند این سیم کارت ها را از مدارس و یا از طریق نماینده انارستان تهیه کنند.
وی در خصوص تعرفه مکالمه،پیامک و دیتای سیم کارت دانش آموزی افزود:تعرفه مکالمه (درون شبکه،تلفن ثابت و تماس با سایر اپراتورهای داخل کشور)،تعرفه پیامک فارسی یا انگلیسی (درون شبکه و سایر اپراتورهای داخل کشور) و تعرفه دیتای PAYG این سیم کارت ها مشابه سیم کارت های اعتباری عادی همراه اول است.

print
Print Friendly, PDF & Email

مطالب مرتبط

ارسال نظر

1 × سه =