: کدخبر
15991
: تاریخ
۱۳۹۷/۰۲/۰۷

با اقدام ضربتی پلیس استان؛ عامل قتل هولناک پسر دانش آموز در مشهد دستگیر شد

0

با اقدام ضربتی پلیس استان، عامل قتل هولناک پسر دانش آموز در مشهد دستگیر شد.

به گزارش صبح مشهد، سردار قادر کریمی،فرمانده انتظامی خراسان رضوی دقایقی قبل، از شناسایی و دستگیری جوان ۲۷ساله ای خبر داد که پسر بچه ۱۰ساله ای راروز پنجم اردیبهشت ماه ربوده و به طرز فجیعی به قتل رسانده است. تحقیقات کارآگاهان بر ای کشف انگیزه متهم از ارتکاب جنایت ادامه دارد.

سابقه خبر :

گفتنی است، معاون دادستان مشهد از قتل یک دانش‌آموز ۱۰ ساله با ۲۱ ضربه چاقو در مشهد خبر داده بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدجواد حسینی اظهار کرد : دانش‌آموز ۱۰ ساله روز گذشته ( ۵ اردیبهشت ) هنگامی که ساعت ۱۲ ظهر از منزلشان در خیابان موسوی قوچانی  بیرون می‌رود تا با سرویس خود به مدرسه برود، به یاد می‌آورد که راننده سرویس به آنان گفته بوده که به علت مشکلی که برایش پیش آمده چند روزی نمی‌تواند به دنبال دانش‌آموزان بیاید و آنها باید با پدر و مادر خود به مدرسه بروند.

وی ادامه داد: این کودک زنگ خانه را می‌زند و به مادر خود می‌گوید به علت اینکه سرویس مدرسه به دنبال او نمی‌آید با تاکسی تلفنی تماس بگیرد تا او را به مدرسه ببرد.

حسینی تصریح کرد: در حالی که مادر دانش‌آموز با تاکسی تلفنی تماس می‌گیرد، خودروی پراید سفیدی در مقابل منزل آنها نگه‌ می‌دارد و این کودک به تصور اینکه این خودرو تاکسی تلفنی است پس از گفت‌وگویی کوتاه با راننده پراید سوار خودرو می‌شود و می‌رود.

وی با بیان اینکه «مادر این دانش‌آموز تمام این صحنه‌ها را از آیفون تصویری نگاه می‌کرده است»، خاطرنشان کرد: مادر این کودک که به ماجرا و سرعت رسیدن تاکسی تلفنی شک می‌کند و نگران می‌شود، بلافاصله مجددا با تاکسی تلفنی تماس گرفته و نام خودرو را از مسئول تاکسی تلفنی می‌پرسد و او می‌گوید که ما خودروی سمند فرستادیم، نه خودروی پراید.

معاون دادستان مشهد افزود: پس از آن، خانواده پیگیر سرنوشت کودک خود بودند تا اینکه روز گذشته ساعت ۷ بعد از ظهر این کودک در نزدیکی شهرک صنعتی شاندیز و پشت ورزشگاه ثامن‌الحجج در حالی کشف شد که ضربات متعدد چاقو خورده بود و پیشانی‌اش با  تیشه قندشکن شکافته شده بود.

وی اضافه کرد: با توجه به حساسیت خاصی که این پرونده داشت، دادستان مرکز استان خراسان رضوی دستور ویژه‌ای در این رابطه صادر کردند و بازپرس ویژه قتل عمد مشهد و پلیس جنایی فرمانده انتظامی استان کار خود را آغاز کردند.

print
Print Friendly

مطالب مرتبط

ارسال نظر