: کدخبر
15024
: تاریخ
۱۳۹۶/۱۲/۰۶

رئیس اتحادیه صنف بانوان آرایشگر مشهد: گشت های نظارتی ویژه شب عید از ۲۰ اسفند تقویت می شوند/ شهروندان به واحدهای غیر مجاز مراجعه نکنند

4

رئیس اتحادیه صنف بانوان آرایشگر مشهد با تاکید بر اینکه سقف دریافت هزینه آرایشگری یک میلیون و ۵۰۰ است، گفت: نرخ بانوان آرایشگر با پیشنهاد به اتحادیه توافقی شده و اگر مورد تأیید اتحادیه قرار گیرد ۱۵۰۰۰۰۰تومان محسوب شده و همچنین در صورت دریافت اضافی از مشتریان مبلغ اضافه به مشتری بازگردانده و با متخلفان برخورد جدی می شود.

به گزارش صبح مشهد، اعظم حسنی درمیان امشب در اولین نشست خبری خود در سالن جلسات اتحادیه صنف بانوان آرایشگر مشهد اظهار کرد: حدود ۷۰ درصد بانوان آرایشگر مشهد، سرپرست خانوار هستند و دارا بودن آرایشگاه ها از سرویس بهداشتی الزامی است و تعداد کمی آرایشگاه در سطح شهر وجود دارد که سرویس بهداشتی ندارند.

وی در خصوص تعداد واحدهای آرایشگری در مشهد، ادامه داد: حدود ۲ هزار عضو دارای پروانه در مشهد وجود دارد که ۵۶۰ واحد برای اخذ پروانه کسب اقدام کرده اند و همچنین ۱۲۳ واحد تمدیدی در سه سال گذشته بوده است.

رئیس اتحادیه صنف بانوان آرایشگر مشهد افزود: اتحادیه دارای ۵ کمیسیون است که از جمله کمیسیون فنی، کمیسیون آموزشی، کمیسیون شکایت، کمیسیون حل اختلاف، کمیسون بازرسی را می توان نام برد که بیشتر هم کمیسیون های آموزشی، شکایت و بازرسی فعال هستند.

حسنی درمیان متذکر شد: در طول سه سال گذشته حدود یک هزار و ۱۵۰ نفر توسط اتحادیه بانوان آرایشگر مشهد در ۳۶ جلسه آموزش دیده اند.

وی از پلمپ ۴۴۸ واحد آرایشگاه در طول سه سال گذشته در مشهد خبر داد و یادآور شد: کاشت ناخن، کاشت مژه، خدمات سلاریوم و فروش داروهای لاغری در آرایشگاه ها ممنوع و غیر مجاز است.

رئیس اتحادیه صنف آرایشگر مشهد از کاهش ۹۸ درصدی شکایت مردمی از آرایشگران خبر داد و اشاره کرد: در طول سه سال گذشته ۱۶۲۵فرم تأییدیه پر، ۲۸۵فرم شکایت تکمیل و همچنین۲۷۰ مورد بررسی و نظر شاکی جلب شده و ۱۵تای دیگه در حال رسیدگی میباشد.

حسنی درمیان در خصوص رسیدگی به شکایات مردم، گفت: پس از پر کردن فرم شکایت توسط مشتریان ظرف یک هفته اتحادیه پاسخگو است که مشتریان و مردم می توانند با شماره های ۳۶۰۱۰۳۰۹ و ۳۶۰۱۰۳۰۸ تماس حاصل نمایند.

وی تاکید کرد: سقف دریافت هزینه جهت ارائه خدمات آرایشگری یک میلیون و ۵۰۰ تومان است که در صورت اخذ مبلغ اضافه به مشتری بازگردانده و با متخلفان برخورد جدی می شود.

در ادامه این نشست بازرس هیئت مدیره بانوان آرایشگر مشهد گفت: کاشت مژه و کاشت ناخن در آرایشگاه ها غیر مجاز است.

print
Print Friendly

مطالب مرتبط

گفتگو۴ دیدگاه

 1. سلام من به یه ارایشگاه رفتم برای ایپلاسیون زیر بغل سمت چپ منو وکس انداخت چون دستگاهش خراب بود گرم نمیکرد مواد سرد با خشاب میکشید روی پوستم یه زیر بقلم با کلی درد زد دیگه نذاشتم جای دیگه ای و بزنه حالا جاش پره زخم و تاول شده من سه شب نه خواب دارم نه استراحت از درد و سوزش شدید بشدت عفونت کرده چطور ازین خانم شکایت کنم این بلا سر بقیه نیاره بهشم گفتم اما براش اصلا مهم نبود حتی حالم نپرسید

  • admin

   سلام شما می توانید با مراجعه به اتحادیه بانوان آرایشگر واقع در خیابان امامت مشهد طرح موضوع و از طریق بازرسی ایشان پیگیری کنید

 2. سلام من آموزشگاه آرایش ثبت نام کردم و هزینه زیادی پرداخت کردم اما بهم آموزش داده نشد . چطوری میتونم شکایت کنم ؟

  • admin

   سلام متولی واحدهای آموزشی،اداره کل فنی و حرفه ای می باشد. از این طریق می توانید پیگیری بفرمائید

ارسال نظر