: کدخبر
14811
: تاریخ
۱۳۹۶/۱۱/۲۵

از سوی انجمن انبوه سازان مسکن و ساختمان ایران انجام شد؛ انتخاب شرکت بتن وماشین قدس رضوی به عنوان انبوه ساز برتر/ دریافت لوح زرین توسط دکتر محمود عیدی

1

شرکت بتن وماشین قدس رضوی در اجلاس سراسری انبوه سازان مسکن و ساختمان ایران به عنوان انبوه ساز برتر انتخاب و دکتر محمود عیدی، مدیرعامل این مجموعه با دریافت لوح زرین مورد تقدیر قرار گرفت.
به گزارش صبح مشهد، اجلاس سراسری انبوه سازان بزرگترین گردهمایی فعالان ساختمانی کشور است که توسط کانون سراسری انجمن­های صنفی کارفرمایی انبوه سازان مسکن و ساختمان ایران برگزار می شود.

این همایش روز گذشته و باحضور معاون وزیر راه وشهرسازی، مقامات دولتی بخش مسکن، مدیران بخش خصوصی و همچنین نمایندگان مجلس و مدیرعامل بانک مسکن، در مرکز همایش های بین المللی کتابخانه ملی در تهران برگزار شد.
شعار این اجلاس که با محوریت تبیین دیدگاه و ترسیم چشم انداز بخش خصوصی در صنعت مسکن و ساختمان کشور و با تمرکز بر احیا و نوسازی بافت های فرسوده و ناکارآمدشهری برگزارشد؛ “ایران شهر،شهری برای زندگی” بود.

شایان ذکر است شرکت بتن و ماشین قدس رضوی از جمله شرکت های آستان قدس رضوی است که با گرید ۱ از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در رشته ای راهسازی ،ابنیه ، انبوه سازی مسکن ، ساختمان سازی ، تولید بتن و مصالح بتنی،قطعات پیش ساخته ،بتن سبک هبلکس و سایر رشته های مربوط به فعالیت های عمرانی مانند اب ، تاسیسات و صنایع فعالیت نموده واجرای پروژه هایی نظیر صحن بزرگ جامع رضوی، بهسازی و تعریض بزرگراه شهید کلانتری و پروژه های قطار شهری ، میدان شهدا و… از جمله پروژه و اقدامات شرکت بتن و ماشین قدس رضوی می باشد.

print
Print Friendly

گفتگو۱ دیدگاه

  1. تبریک می گویم به مهندس عیدی،انشاءالله که روز به روز به موفقیت هایش اضافه شود
    تقاضا دارم از مهندس عیدی که ، بازنگری در مورد اخراج کارگر آن شرکت بکنند، که دو سال پیش اتفاق افتاد.
    ایشان برادر من می باشد،در هنگام ورود به شرکت سالم بود که در هنگام اخراج سلامتی گذشته خود را نداشت، حالا او و خانواده اش از نظر اقتصادی دچار مشکل شده است، زیرا برای فرد مریض کاری نمی دهند، مسئولین محترم شرکت حتی بیمه بیکاری ایشان را پرداخت نکرده اند تا حداقل دو سال از بیمه بیکاری استفاده نماید، امیدوارم مهندس مساعدت بفرماید

ارسال نظر