: کدخبر
14575
: تاریخ
۱۳۹۶/۱۱/۱۴

در پایان رقابتهای قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در یزد؛ تیم کوراش بزرگسالان خراسان رضوی قهرمان کشور شد

0

مسئول انجمن کوراش هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی از درخشش ۷کوراش کاران استان در رقابتهای قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در یزد خبر داد.
به گزارش صبح مشهد به نقل از روابط عمومی هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی، علیرضا دلیر گفت: رقابتهای قهرمانی کوراش مردان کشور و انتخابی تیم ملی صبح امروز ۱۳ بهمن ماه به میزبانی استان یزد برگزار شد.
وی افزود: در این رقابتها تیم خراسان رضوی با کسب خراسان رضوی۳ مدال طلا یک نقره و ۳ برنز بالاتر از تهران و خراسان شمالی به مقام قهرمانی کشور رسید.
دلیر با اشاره به درخشش نمایندگان استان در این رقابتها، بیان کرد: جعفرفیزورآبادی، امیدتزتک و جعفرپهلوانی از خراسان رضوی به ترتیب در اوزان ۶۶، ۸۱ و +۹۰ کیلوگرم این رقابتها به مدال طلا دست یافتند.
مسئول انجمن کوراش خراسان رضوی به کسب مدال نقره قاسم احدی در وزن ۹۰ کیلوگرم رقابتهای قهرمانی کشور اشاره کرد و ادامه داد: آرمین بندار و وحید جدی مشترکا در وزن ۶۶ کیلوگرم وخسرو رحیمی در وزن+۹۰ کیلوگرم این رقابتها به مقام سوم رسیدند وبه همراه دیگر مقام آوران استان به اردوی تیم ملی راه یافتند.
وی با بیان اینکه علی معلومات و وحید غفوریان هدایت تیم خراسان رضوی را برعهده داشتند،خاطر نشان کرد: تیم ملی کوراش کشور با سرمربی گری خسرودلیر مربی ارزنده مشهدی خود، بازیهای آسیا جاکارتای اندونزی را درسال آینده پیش رو دارد.

print
Print Friendly

ارسال نظر