: کدخبر
11641
: تاریخ
۱۳۹۶/۰۵/۱۶

کارگاه ملی مسئولان خبری دادگستری‌های سراسر کشور در مشهدمقدس برگزار شد

0

کارگاه ملی مسئولان خبری دادگستری‌های سراسر کشور و رابطان رسانه‌ای معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه با حضور مدیرکل ارتقاء آگاهی‌های عمومی معاونت اجتماعی قوه قضائیه در مشهدمقدس برگزار شد.

به گزارش  صبح مشهد به نقل از تسنیم،  مهدی افتخاری صبح امروز در مراسم افتتاحیه سومین کارگاه ملی مسئولان خبری دادگستری‌های سراسر کشور و رابطان رسانه‌ای معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه، اظهار داشت: به لطف الهی خدمات دستگاه قضایی مورد رضایت مقام معظم رهبری واقع شده و به فرموده ایشان کارهای مهم و باارزشی در قوه قضائیه انجام شده و باید اطلاع‌رسانی خوبی از خدمات ارائه شده توسط اصحاب رسانه ارائه شود.

وی افزود: لازمه آشنایی و آگاهی اصحاب رسانه از حوزه کاری رسانه‌ای خود در یک مجموعه همچون دستگاه قضایی بسیار مهم است و باید دقت لازم در انعکاس اخبار صورت پذیرد.

مدیرکل ارتقاء آگاهی‌های عمومی افکار سنجی و اطلاع‌رسانی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه در رابطه با موضوعات و محورهای این دوره آموزشی، خاطرنشان کرد: کارگاه‌های این دوره آموزشی سه روزه در حوزه‌های خبر نویسی، دستور زبان فارسی، عکاسی و بازدید از رسانه‌ها بوده و در حاشیه این برنامه‌ها همزمان با روز خبرنگار از عملکرد صادقانه اصحاب رسانه تقدیر می‌شود.

افتخاری گفت: با تاکیدات ویژه مقام معظم رهبری و رئیس قوه قضائیه برنامه‌ریزی ویژه‌ای در امر اطلاع‌رسانی دقیق، صحیح و بی‌نقص اخبار قضایی صورت پذیرفته و باید در مسیر تحقق دستورات معظم‌له و رئیس دستگاه قضا بهترین عملکرد را ارائه دهیم.

print
Print Friendly

ارسال نظر