: کدخبر
5292
: تاریخ
۱۳۹۵/۰۶/۱۰

پیام تبریک تولیت آستان قدس رضوی به کاروان امام رضا(ع) در المپیک

0

مشهد ـ تولیت آستان قدس رضوی با صدور پیامی از ورزشکاران، مدال آوران و مربیان پرتلاش کاروان «امام رضا» در المپیک ریو ۲۰۱۶ تقدیر کرد.

به گزارش صدای مشهد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی، در این پیام آمده است: ورزشکاران، مدال آوران و مربیان پرتلاش کاروان امام رضا(علیه السلام)در المپیک ریو ۲۰۱۶، اکنون‌که با همت و تلاش‌های غرورآمیزتان و باوجود مشکلات پیش رو، کاروان شما که مزین به نام امام علی بن موسی‌الرضا علیه‌السلام بود، توانست نام ایران اسلامی را در میادین جهانی زنده گرداند و در این مسیر ۸ مدال را کسب نماید، به‌عنوان خدمتگزار زائران حضرت رضا(ع) و عضوی از این ملت سرافراز مراتب سپاسگزاری خود را اعلام می‌دارم و همت والایتان را ارج می‌نهم.

حجت الاسلام رئیسی در این پیام افزوده است: سپاس و تشکر ویژه خود را تقدیم ورزشکاران و مربیانی می‌کنم که به شیوه های مختلف، ارادتشان را به ساحت ائمه معصومین(ع) و به ویژه حضرت رضا(ع) نمایان کردند.

در ادامه این پیام آمده است: از خواهران ورزشکارمان که بر حجاب خود ایستادگی کردند کمال تشکر را دارم و امید است در سایه نگاه پر مهر و ویژه حضرت رضا(ع) در این راه ثابت‌قدم بمانند و خداقوت می‌گویم به همه عزیزانی که با وجود تلاش‌های فراوان و صادقانه به کسب مدال نائل نشدند گرچه که این تلاش‌ها نزد خداوند متعال محفوظ است ،در جوار امام الرئوف دعاگویتان هستم.

print
Print Friendly

مطالب مرتبط

ارسال نظر