: کدخبر
2627
: تاریخ
۱۳۹۵/۰۳/۱۸

لزوم معرفی بیشتر مشهد در سال ۲۰۱۷/ فرودگاه هاشمی‌نژاد مشهد در شان زائران امام رضا (ع) نیست

0

عضو اتاق دوستی ایران و کویت با بیان اینکه مشهد باید در سال ۲۰۱۷ که پایتخت فرهنگ اسلامی است بهتر معرفی شود، گفت: خدمات فرودگاه مشهد در شان زائران امام رضا (ع) نیست.

به گزارش صبح مشهد مصطفی عباس اظهار کرد: من به شهر مشهد علاقه ویژه دارم و همه ساله و حتی چندین بار در طی سال به این شهر سفر می‌کنم.

وی افزود: شهر مشهد، شهری نورانی و متعلق به کل جهان اسلام و انسانیت است و امیدواریم در سال آینده که مشهد به عنوان پایتخت فرهنگ اسلامی است از این فرصت طلایی استفاده و امام رضا (ع) و هنرهای ناب معماری ایرانی اسلامی در مشهد به کل جهان معرفی شود.

مصطفی عباس تصریح کرد: امروز مشهد در حوزه‌های صنعتی، تجاری و گردشگری حرف‌های زیادی برای گفتن دارد اما این موارد برای سرمایه‌گذاری بیشتر خارجی‌ها به خوبی معرفی نشده است که این مهم باید در سال ۲۰۱۷ مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

عضو اتاق دوستی ایران و کویت با انتقاد از فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد گفت: فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد در شان زائران امام هشتم (ع) نیست و خدمات بسیار پایینی به زائران ارائه می‌دهد و متأسفانه در حالی که بازار فرودگاه‌ها در همه جهان ارزان‌ترین قیمت را دارا هستند، در فرودگاه مشهد با کمال تعجب قیمت‌ها بالا است.

وی در مورد سرمایه‌گذاری در شهر مشهد گفت: ما در انجمن دوستی ایران و کویت بسیاری از سرمایه‌گذاران را تشویق به مشارکت کردیم و البته سرمایه‌گذاری‌های فراوانی نیز صورت گرفته اما برای سرمایه‌گذاری بیشتر نیازمند توسعه روابط بین این انجمن و مدیریت شهری مشهد هستیم.

print
Print Friendly

مطالب مرتبط

ارسال نظر